Logo Advokátska kancelária LEGALION s. r. o.

Advokátsky koncipient /Advokát

Advokátska kancelária LEGALION s. r. o.

Miesto práce
OC ISLAND, Mikovíniho, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy advokátskeho koncipienta bude závisieť od jeho skúseností a schopností samostatnej práce. Súčasťou mzdy je aj variabilná zložka, ktorá je nárokovateľná po splnení vopred známych podmienok. Výška odmeny advokáta je od 2.500 EUR, pričom je individuálna a závisí od skúseností advokáta, jeho schopností a dohody. Na základe vzájomnej dohody je možné si odmenu dohodnúť ako fixnú alebo podielovú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej advokátskej kancelárii budete poskytovať komplexné právne služby pre našich klientov. Každý koncipient ako aj advokát má pridelených svojich klientov a ich prípady, ktoré samostatne rieši.

Náplňou práce je najmä detailné právne posúdenie prípadov klientov a príprava návrhov riešení, príprava podkladov pre predzmluvné rokovania a zastupovanie klientov v predzmluvných rokovaniach, príprava podkladov a podaní pre súdne a správne konania, vrátane zastupovania klientov v týchto konaniach, ako aj príprava dokumentov v oblasti compliance (GDPR, AML, MiCA a iné).

Zamestnanecké výhody, benefity

Keďže nám záleží na tom, aby boli koncipienti a advokáti v našej kancelárii spokojní, poskytujeme im aj benefity.

V závislosti od pozície (koncipient/advokát) poskytujeme:

- stravné v nadštandardnej výške,

- flexibilný pracovný čas,

- home office,

- platené voľno v deň narodenín,

- platenú dovolenku podľa dohody s advokátom,

- zdieľanie skúsenosti a know-how medzi kolegami,

- široký výber komentárov v elektornickej a listinnej podobe, vrátane judikatúry,

- prístup ku komentárom a judikatúre na portále ASPI, CH-BECK

- pet-friendly kancelária v Trnave

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z dvoch častí - vstupného osobného pohovoru, vrátane vypracovania odborných úloh a druhého kola osobných pohovorov, kde si vyhradzujeme právo pozvať iba uchádzačov, ktorí úspešne absolvovali prvú časť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do nášho tímu v Bratislave, Trnave alebo v Senici hľadáme skúseného advokátskeho koncipienta alebo advokáta, pre ktorého je advokácia viac ako len zamestnanie.

Náš nový kolega by mal byť schopný pracovať samostatne, zdieľať svoje know-how s tímom a byť tak pridanou hodnotou pre ostatných a pre kanceláriu. Neoddeliteľnou požiadavkou je schopnosť správne riešiť právne otázky a komunikovať s klientom tak, aby klient jednoducho porozumel problému, ktorý riešime.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme moderná advokátska kancelária, ktorá reaguje na aktuálne trendy a rýchlo sa meniace právne prostredie nielen na Slovensku ale aj v Európskej únii.

Našou osobitosťou je kreatívny prístup. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia. Myslíme outside of the box a do úvahy berieme všetky následky a súvistlosti, ktoré z našich odporúčaní vyplynú.

Aj zdanlivo neriešitený problém má kreatívne riešenie.

Veríme v naše hodnody. Odbornosť, spoľahlivosť, férovosť a moderný prístup k právnym službám. Sme advokátska kancelária, ktorá hovorí ľudskou rečou. Pre klientov sme partnerom, ktorý hľadá najvhodnejšie riešenia pre právne otázky a problémy.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Alexander Uj
Tel.: +421948253977
E-mail: poslať životopis
ID: 4830910  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac