Можливість для людей з України

Fyzioterapeut

Alpha Fyzio NDCA s. r. o.

Miesto práce
Dvory, Púchov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Jún / Júl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 070 EUR/mesiac+ variabilná zložka do 3€ /odpracovaná hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníkov prevádzky, ktorí vyhľadávajú pomoc pri bolestiach pohybového systému, v pooperačných stavoch, pri bolestiach hlavy, svalov a kĺbov.

Plusom je záujem alebo skúsenosti v oblasti gynekologickej fyzioterapie.

Tvorba obsahu (fotka, krátke video na fyzio tému, blog) na sociálne siete spolu s marketingovým tímom.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • priemer očakávaných odpracovaných hodín: 80hod.
  • pobyt v práci iba v prípade zákazníkov
  • časový fond 140hod.
  • stabilný plat aj variabilná zložka
  • do 20 dní platenej dovolenky + 5 dní na lekára + odvody
  • pravidelné interné školenia

Informácie o výberovom konaní

K prihláseniu sa na pohovor zašlite prosím aj vaše CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť, empatia, chuť a motiváciu vzdelávať sa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

V Alpha Fyzio poskytujeme efektívnu, bezpečnú a evidence-based starostlivosť pre ľudí trpiacich poruchami pohybového systému. V súčasnosti poskytujeme našu starostlivosť na troch prevádzkach a pre viac ako 7,000 zamestnancov v 12 spoločnostiach po celom Slovensku. Starostlivosť budujeme a poskytujeme v ekosystéme, ktorý pacientom prináša pohodlie, dostupnosť, efektivitu a bezpečie pri ich bolestiach a ťažkostiach. Zakladáme si na odbornom a empatickom prístupe s cieľom poskytnúť čo najvyššiu kvalitu a zážitok z poskytovanej terapie.

Chceš aj ty poskytovať kvalitnú starostlivosť, mať samostatnosť a podporu skvelého tímu? PRIDAJ SA KU NÁM.
ID: 4817888  Dátum zverejnenia: 28.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac