Можливість для людей з України
Logo B-commerce, s. r. o.

Internetový technik/programátor pre Woocommerce obchod

B-commerce, s. r. o.

Miesto práce
Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 800 EUR/mesiacFixná zložka mzdy: Konkurenčné ohodnotenie na základe skúseností a kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Návrh, vývoj a úprava internetových obchodov postavených na platforme Woocommerce
  • Programovanie nových funkcionalít a úprava existujúcich
  • Testovanie a ladenie internetových obchodov
  • Zabezpečovanie bezpečnosti a stability internetových obchodov
  • Účasť na tvorbe technických riešení a návrhu nových projektov
  • Typický deň na pracovnej pozícii zahŕňa programovanie nových funkcií a úprav existujúcich, testovanie a ladenie internetových obchodov, komunikáciu so zákazníkmi a riešenie ich požiadaviek
  • Pracovná doba je flexibilná s ohľadom na dosiahnutie cieľov a zabezpečenie bezproblémového fungovania internetového obchodu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Jedinečná príležitosť pracovať pre rýchlo sa rozvíjajúci e-shop
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť home office
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusy
  • Možnosť osobného a odborného rozvoja

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
API - Základy
SQL - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Hard skills: skúsenosti s Woocommerce, PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript
  • Soft skills: analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy, tímová spolupráca
  • Zručnosti: vývoj a údržba internetových obchodov, testovanie a ladenie kódu
  • Osobné vlastnosti: zodpovednosť, iniciatíva, trpezlivosť
  • Ďalšie požiadavky: dobrá komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Internetový obchod v oblasti predaja kuchynského vybavenia a profesionálneho vybavenia pre reštaurácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Berecký
E-mail: poslať životopis
ID: 4831183  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac