Obchodný zástupca - pre región Trnava, Piešťany, Senica, Skalica, Myjava

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiacReálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodný zástupca pre segment FMCG, ktorý/á bude zodpovedný/á za región Trnava, Piestany, Senica, Skalica, Myjava.

Chcete získat zkúsenosti z obchodu? Láka Vás pracovať v ambicióznej, rastúcej spoločnosti? Pomôžeme Vám rozvíjať Váš obchodný potenciál a porastieme spoločne! Ponúkame pestrú prácu obchodného zástupcu v mladom kolektíve, kde človek vidí výsledky svojej práce vo výsledkoch celého týmu ale aj svojho prideleného regiónu.

Naši obchodní partneri sú pre nás veľmi dôležití, a preto hľadáme človeka s vášňou pre obchod, ktorý im bude venovať zodpovedajúcu starostlivosť, rozvíjať s nimi obchodné vzťahy, zlepšovať aktuálne obchodné podmienky a vyhľadávať nové obchodné příležitosti. Zodpovedáte vždy za svôj pridelený región, kde každý mesiac navštívíte svoju databázu predajní (trafiky, potraviny, večierky apod.), na ktorých predvediete vopred nastavené úlohy.

V čom obohatíte svoje skúsenosti?

*Zaistenie distribúcie značiek a ich dostatočných zásob (je súčasťou variabilnej zložky platu).
*Umiestňovanie a kontrola reklamných materiálov na prevádzkach.
*Zodpovednosť za vzťahy so zákazníkmi a aktívna komunikácia.
*Zodpovednosť za zverenú oblasť (práca spojená s cestovaním po regióne).
*Vyhľadávanie nových zákazníkov.

Zamestnanecké výhody, benefity

*Každý náš zamestnanec má tiež nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.
*Produkt, ktorý je radosť predávať.
*Dobré zázemie a pracovné podmienky.
*Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja.
*Príležitosti pre kariérny rast.
*Motivujúce finančné ohodnotenie (fix + variabilná zložka na základe výsledkov).
*Služobný automobil aj na súkromné účely.
*Mobil, tablet.
*Balíček firemných benefitov.

Informácie o výberovom konaní

*Pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

S kým by sme radi spolupracovali?

*Dynamický a energický človek, ktorý sa rád pohybuje v prostredí retailu (maloobchodu).
*Skúsenosti s predajom (ideálne z prostredia maloobchodu alebo rýchloobrátkového priemyslu) sú výhodou.
*Organizačné schopnosti (organizácia práce a svojho regiónu).
*Komunikačné schopnosti, schopnosť naväzovat dlhodobé vzťahy zo zákazníkmi, otvorenosť.
Vysoké pracovné nasadenie - orientácia na dosahovanie výsledkov.
*Spoľahlivosť, samostatnosť, ochota cestovať.
*Reprezentatívne, profesionálne vystupovanie.
*Základná (uživateľská) znalosť MS Word a MS Excel.

Špeciálne požiadavky:

*Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov
*Udržiavanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov.
*Dodržiavanie zásad merchandisingu.
*Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
Príprava zmluvnej dokumentácie.
*Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka.
*Príprava reportov.
*Čistý register trestov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4812203  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac