Logo Extreme Computers

Šikovný marketingový manažér

Extreme Computers

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacPodľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si kreatívny človek, nebaví Ťa stereotyp a máš rád výzvy, ponúkame Ti zaujímavú prácu.

Môže sa Ti zdať, že máme na Teba veľké nároky, avšak ničoho sa nemusíš báť. Všetko Ti postupne vysvetlíme a prácu budeš zvládať ľavou zadnou :)

Čo by malo byť Tvojou náplňou práce? Ak sme Ťa zaujali, čítaj ďalej....

•marketingové aktivity – každodenný social networks, billboardy, letáky...
•sledovanie a úprava cien na internete na základe sortiment reportu
•tvorba grafiky pre on-line a off-line marketingové propagácie
•práca s HEUREKOU a MERGADOM, vytváranie štatistík nákladovosti
•nahadzovanie produktov na e-shop, nahadzovanie akcií a akciových cien
•vytváranie inovatívnych nápadov na propagáciu značky a produktov
•tvorba pútavého obsahu pre e-shop
pripravovanie popiskov k produktom, tvorba blogov a článkov na e-shop

Zamestnanecké výhody, benefity

•trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
•príjemná atmosféra na pracovisku
•práca v mladom, dynamickom kolektíve,
•platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom

Informácie o výberovom konaní

Vážime si Tvoju reakciu a preto sa všetkým uchádzačom a uchádzačkám snažíme odpovedať čo najskôr. Nie je to podmienkou, avšak poteší nás aj Tvoj motivačný list, kde nám vysvetlíš, prečo Ťa naša ponuka zaujala a myslíš si, že práve Ty si pre nás ten pravý/á.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti marketingu je výhodou ale nie nutnosťou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Facebook Business Manager - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Nemusíš mať roky praxe, stačí ak si šikovný a máš skúsenosti z danej oblasti.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

•grafické a vizuálne cítenie
•chuť učiť sa nové veci
•mať v rukáve skryté vždy nové trendy a nápady
•byť kamarát/kamarátka s číslami a vedieť vyhodnocovať realizované marketingové kampane
•mať v sebe kreatívneho ducha
•byť precízny a dôsledný vo svojej práci
•byť tímovým hráčom ochotným kedykoľvek pomôcť svojim kolegom a kolegyniam
•doťahovať veci do úspešného konca
•mať rád/a prácu na sebe a zdokonaľovanie sa v tom, čo robíš
•zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť sú samozrejmosťou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Obchodná spoločnosť zameraná na predaj a servis výpočtovej techniky a služieb

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Vorčák
Tel.: +421903609837
E-mail: poslať životopis
ID: 4832007  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac