Logo HEST CO spol. s r.o.

Čašník / Čašníčka Hotel Barca *** - pridaj sa k nášmu tímu

HEST CO spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel & Restaurant Resort Barca, Červený rak, Juh
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac- Ďalšie informácie o mzde budú spresnené na osobnom pohovore. (+ tringelty a bonusy, podľa snahy a šikovnosti...) - Možné privirobenie si na rôznych akciách, oslavách a svadbách...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a zanieteného čašníka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu v našej prestížnej reštaurácii. Ak máte vášeň pre poskytovanie vynikajúcich služieb zákazníkom a schopnosť efektívne pracovať v rýchlom tempe, ste tou správnou osobou, ktorú hľadáme.

Náplň práce Čašníka:

  • Aktívna účasť na obsluhe hostí, vrátane prijímania objednávok a ich doručovania podľa štandardov kvality.
  • Zabezpečenie rýchlej a presnej obsluhy v súlade s objednávkami hostí a dodržiavanie stanovených časových limitov.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických noriem a bezpečnostných predpisov pri obsluhe.
  • Efektívna spolupráca s ostatnými členmi tímu a manažmentom reštaurácie, s cieľom zabezpečiť plynulý chod operácií.
  • Rýchle a efektívne riešenie problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť počas zmeny.
  • Dodržiavanie a pracovanie podľa pokynov vedúceho zmeny.
  • Poskytovanie vynikajúceho zákazníckeho servisu a starostlivosť o spokojnosť hostí.
  • Príprava a aranžovanie stolov pred príchodom hostí a udržiavanie čistoty v priestoroch reštaurácie.
  • Prijímanie platieb od zákazníkov a vykonávanie základných pokladničných operácií.

Zmeny sa striedajú krátky / dlhý týždeň. Časový fond približne 180 -190 hod.

Pracovný čas : 10:00 - 22:00.

Zastávka MHD VSS križovatka, 5 minút chôdze od rešturácie.

Zamestnanecké výhody, benefity

- seriózne a spravodlivé odmeňovanie
- práca v príjemnom prostredí luxusného 3*** Hotela v Košiciach
- príjemný a priateľský pracovný kolektív so skúsenosťami v
hotelierstve a gastronómii
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania sa a budovania kariéry v
novootvorenom, modernom hoteli
- možnosť osobného rastu
- kvalitné podmienky pre výkon práce

Informácie o výberovom konaní

Prosím zašlať životopis s fotografiou e-mailom v slovenskom jazyku. Výberové konanie sa uskutoční na základe osobných pohovorov, na ktoré budú vhodní uchádzači pozvaní telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

gastro

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pridaj sa k nášmu tímu ako Čašník v Resort Barca ***!

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Zodpovedný a pozitívny prístup
  • Ochota pracovať v tíme
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Zmysel pre detail
  • Profesionálne vystupovanie
  • Vzdelanie v oblasti gastronómie je výhodou, nie však podmienkou
  • Zručnosť a rýchlosť pri obsluhe
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Soft skills: komunikácia, adaptabilita, tímová spolupráca

Máš skúsenosti s obsluhou a vášeň pre prácu s ľuďmi? Pridaj sa k nám!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Novootvorený 3 - hviezdičkový hotel s reštauráciou v Košiciach. Hotel má 12 izieb, reštauráciu, letnú terasu, kaviareň a tri salóniky. Máme záujem o rozvoj a napredovanie, organizovanie osláv, svadieb, akcií a rôznych podujatí. Našim cieľom sú spokojní a stále sa vracajúci zákazníci. Sme stále plní energie, dobre naladení a snažíme sa poskytnúť tie najlepšie možné pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827741  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac