Logo Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Farmaceutický manažér

Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Miesto práce
Panská 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milí farmaceuti,

naša lekáreň St. Martin Pharmacia na Panskej ulici 33 oslávila v máji na deň matiek prvé výročie. Tešíme sa z jej úspešného zabehnutia a rastu, ako aj z pozitívnych ohlasov návštevníkov a pacientov zo Slovenska, zo sveta a našich Bratislavčanov. Napriek tomu, že náš koncept je na Slovensku ojedinelý a okrem lekárenskej časti ponúkame aj exkluzívne produkty z oblasti parfumérie, kozmetiky a prírodných prípravkov, naša lekárenská časť je pre prevádzku mimoriadne významná a teší sa stále väčšiemu dopytu zo strany pacientov, ktorí sa k nám radi vracajú pre atmosféru a skutočný prístup k pacientom. Preto ako rodinná lekáreň hľadáme odborne zdatného farmaceuta, ktorý bude zároveň manažérom lekárenského oddelenia a pomôže nám formou dlhodobej spolupráce v budovaní kvalitnej a profesionálnej lekárenskej starostlivosti.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoj a implementácia stratégií na optimalizáciu lekárenského oddelenia s cieľom efektívnej, vysokokvalitnej a poctivej lekárenskej služby pacientom.
  • Sebarealizácia v zmysle manažmentu farmaceutických produktov, ich vystavenia, skladovania a objednávania.
  • Zabezpečovanie a doplnenie dopytovaných produktov, návrhy na nákup produktov od nových výrobcov a dodávateľov.
  • Plnohodnotné podieľanie sa na zavádzaní štandardu lekárenskej služby, ktorá napriek stanoveným obchodným cieľom nepôjde na úkor poctivého a zodpovedného poradenstva pacientom.
  • Vydávanie predpisových liekov, predaj liekov, voľnopredajných liekov, doplnkového farmaceutického sortimentu, zdravotníckych pomôcok a poskytovanie komplexnej lekárenskej starostlivosti pacientom.
  • Kontrola a riadenie skladových zásob lekárenského sortimentu.
  • Dozor nad dodržiavaním vysokých štandardov služieb u farmaceutických spolupracovníkov.
  • Spolupráca s marketingovým oddelením a nefarmaceutickým oddelením a manažmentom v potrebnom rozsahu (akcie, účasť na reprezentácii lekárne ako farmaceutický manažér, prípadné reklamné materiály a PR v zmysle rozhovoru a pod.).
  • Manožovanie teamu, rozvrh, motivácia, riešenie rôznych stiuácii

Zamestnanecké výhody, benefity

Prečo pracovať v St. Martin Pharmacia?

  • Príjemná a pokojná práca s konkurencieschopným platovým ohodnotením.
  • Príležitosť pre profesijný rast v dynamickom a prestížnom prostredí.
  • Priama a intenztívna komunikácia s majiteľmi. Rýchlo sa komunikujú výzvy a prijímajú riešenia
  • Nie sme sieťovka - u nás máte široké možnosti sebarealizácie, pohodový pracovný režim a vzhľadom na atraktívnu a navštevovanú polohu lekárne perspektívu na dlhodobú a stabilnú prácu.
  • Možnosť flexibility pracovného času.
  • Prístup k exkluzívnym produktom s výhodnými zľavami, ako aj zamestnanecká zľava na celý sortiment lekárne.
  • V prípade, že žijete mimo Bratislavy a chceli by ste bývať neďaleko práce, vieme Vám pomôcť s komfortným bývaním v centre a príspevkom na bývanie.
  • Pitný režim, kávička a čaj sú u nás samozrejmosťou.
  • Zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.
  • Odporúčací bonus za odporučenie nových zamestnancov.
  • Možnosť uplatnenia výhrady svedomia pri vydávaní liekov.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pozíciu a pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme telefonicky iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Budeme sa na Vás tešiť!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
WinLSS - Základy
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

veľkou výhodou sú skúsenosti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňate tieto požiadavky, hľadáme práve vás:

  • Preukázaná skúsenosť v lekárenskej praxi, predchádzajúca skúsenosť v riadení lekárne je vítaná.
  • Silné organizačné schopnosti s možnosťou efektívneho multitaskingu.
  • Vynikajúce komunikačné a medziľudské schopnosti s empatickým a prístupom k pacientom.
  • Schopnosť poskytnúť poradenstvo aj v angličtine - lekáreň navštevuje veľa turistov a je potrebné vedieť sa vynájsť v dialógu, aj pokiaľ nepoznáte niektoré výrazy.
  • Znalosť farmaceutických predpisov a najlepších postupov.
  • Znalosť počítačových aplikácií relevantných pre prevádzku lekárne - WinLSS, Excel a bezproblémová práca s internetom.
  • Ambície, odhodlanie a vášeň pre poskytovanie tej najlepšej farmaceutickej služby.
  • Zodpovedný a proaktívny prístup
  • Inovatívne myslenie.
  • Flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny.
  • Empatia, spoľahlivosť a lojalita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jedinečný koncept lekárne a niche parfumérie v srdci Starého mesta Bratislavy, kde sa tradičná farmácia spája s modernou. Zámerom St. Martin Pharmacia je spojiť múdrosť, krásy minulosti a zdravie na jednom mieste. St. Martin Pharmacia ponúka širokú škálu produktov od štandardných farmaceutických liečiv cez tradičné medicínske prípravky, čaje a prírodné liečivá, vysokokvalitnú kozmetiku až po niche parfumy a vône pre šťastný domov.

www.stmartinpharmacia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Pitoňák
E-mail: poslať životopis
ID: 4829362  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac