Príslušník mestskej polície

Mestský úrad Svätý Jur

Miesto práce
Prostredná 29, Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPlatové podmienky sa stanovujú v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z., platová trieda 5 (plat v rozpätí od 839,50 € do 1007,50 € v závislosti od počtu odpracovaných rokov + 15% zvýšenie tarifného platu + príplatok za zmennosť). Min. nástupný plat 1200 € + variabilné zložky platu (osobný príplatok, ostatné príplatky, odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plnenie úloh vyplývajúcich zo zabezpečovania mestských vecí verejného poriadku, ochrany životného prostredia v meste a plnení úloh vyplývajúcich zo zákona, všeobecne záväzných nariadení mesta, z uznesení mestského zastupiteľstva a rozhodnutí primátora mesta.

Zamestnanecké výhody, benefity

Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce a ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (napr. príspevok na stravu poskytnutý aj počas dovolenky)

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- Žiadosť o zaradenie do vyhláseného konkurzu
- Kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní a odbornej spôsobilosti príslušníka obecnej polície
- Kópia zbrojného preukazu skupiny B alebo A
- Profesijný životopis s uvedením mailového a telefonického kontaktu
Uchádzač, ktorý spĺňa požadované predpoklady bude prizvaný na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Iné požiadavky:
- Odborná spôsobilosť príslušníka obecnej polície
- Predpoklady na výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z.z.: spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť.
- Vek viac ako 21 rokov.
- Telesná a duševná spôsobilosť na plnenie úloh obecnej polície.
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Aktívna práca s PC (Word, Excel, Internet) a inými bežne používanými komunikačnými technológiami.
- Zbrojný preukaz skupiny B alebo A.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
[email protected]

Kontakt

ID: 4820403  Dátum zverejnenia: 3.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac