Čašník/čašníčka

Mister Croissant s. r. o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacZákladný mesačny plat od 950 eur + v závislosti od skúseností + tringelty, bonusy a prémie, dohoda ista. Obedy a nápoje v hodnote 22 eur/deň zadarmo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
- starostlivosť o našich hostí v rámci stolovania
- odporúčanie jedál a nápojov z nášho menu
- príprava studených a teplých nápojov
- vydávanie jedál
- práca na pokladni (jednoduchý gastrosystém)
- udržiavanie čistoty baru a stolov
Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol komunikatívny, aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú veľkou výhodou, avšak radi zaučíme aj niekoho menej skúseného, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca je na zmeny - krátky/dlhý tyžden alebo podľa dohody.
Základný plat 5,50€/hodina + dohoda v závislosti od skúseností + tringelty a prémie. Obedy a nápoje v hodnote 22 eur/deň zadarmo.

Informácie o výberovom konaní

Sme prvá 100 % vegan zažitková reštaurácia vo Zvolene . Varíme a pečieme vždy len z čerstvých surovín. Podávame autorské limonády vyvinuté špeciálne pre naše bistro top európskymi barmanmi. V našom bistre podávame zdravé a kvalitné jedlo a nápoje.
Budeme sa tešiť na vaše životopisy. Všetky žiadosti starostlivo zvážime a v prípade záujmu vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, príp. iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aspoň 1 cudzí jazyk výhodou, nie podmienkou, prax v zahraničí veľmi vítaná.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou. Idealny kandidat je ten, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nadiia Goshovska
Tel.: +421910102326
E-mail: poslať životopis
ID: 4832211  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac