Práca v automobilovom priemysle

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Ľ. Štúra 1033/78, 019 01 Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac- 6% až 12 % variabilná zložka - 13. a 14. plat - darčekové poukážky - stravný lístok za nočnú - možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montovanie plastových komponentov pre automobilový priemysel
- obsluha strojov a technologických zariadení vo výrobe
- vykonávanie montážnych a demontážnych prác
- vizuálna kontrola kvality
- dodržiavane BOZP a čistoty na pracovisku

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca je vhodná pre mužov aj ženy
- dlhodobá a stabilná práca
- nástupný bonus, výkonnostný a dochádzkový bonus a iné benefity
- ponuka je vhodná aj pre absolventov bez praxe
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- ubytovanie zabezpečené pre mužov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

bez praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- prax v automobilovom priemysle výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Facebook : https://www.facebook.com/peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !
Instagram: peopable_

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Personálne
Tel.: +421918044451
E-mail: poslať životopis
ID: 4809112  Dátum zverejnenia: 28.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac