Debnenia
Lešenia
Inžiniering

Viac ako len
zamestnávateľ

Facility Manager

Miesto práce
Šamorínska 18, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac+ bonusy + služobné auto využiteľné aj na súkromné účely • Finálna výška platového ohodnotenia závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme skúseného Facility Managera, ktorého neprekvapia nečakané výzvy v oblasti správy budovy a areálu či riadienia ľudských zdrojov.

Vašou úlohou na pozícii bude:
  • Riadenie podriadených zamestnancov
  • Správa a údržba budov - zabezpečiť prevádzku a vyhovujúci technický stav budov a areálu
  • Udržiavanie strojov a zariadení v stave aby spĺňali zdravotné a bezpečnostné normy.
  • Sledovať platnú legislatívu a zabezpečiť súlad s ňou z hľadiska správy a údržby budov
  • Kontrola technického stavu a zaistenie funkčnosti technologického vybavenia prevádzkových budov a vonkajších priestorov
  • Riadenie externých dodávateľov pravidelných služieb pre budovy a areál ako napríklad elektrina, plyn, klimatizácia, strážna služba, PO, upratovacia služba, záhradnícka služba a iné
  • Zabezpečenie čistého a udržiavaného objektu v súlade s politikou a postupmi spoločnosti
  • Kontrola spotreby energií s cieľom minimalizovať náklady
  • Správa a kontrola servisných zmlúv
  • Informácia zamestnancov o bezpečnostných opatreniach na pracovisku
  • Odporúčania na údržbu, mechanické, elektrické a konštrukčné úpravy strojov a zariadení.
  • Kontrola vykonanej práce dodávatelov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • príjemné vystupovanie voči obchodným partnerom a spolupracovníkom
  • znalosť príslušnej legislatívy v oblasti správy budov – prehliadky, revízie, normy
  • práca s PC na používateľskej úrovni – MS Word, MS Excel, e-mail, web
  • organizačné schopnosti
  • skvelé vyjednávacie schopnosti pre dosiahnutie najvýhodnejších cien
  • schopnosť vykonávať zadané úlohy proaktívne, samostatne, zodpovedne a dôsledne
  • flexibilita
  • vynikajúce schopnosti riadenia času a multitaskingu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

S obratom 1,8 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Viteková
E-mail: poslať životopis
ID: 4831066  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac