Mechanik meracích a regulačných zariadení - Čadca

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
6,8 EUR/hod.Uvedená základná zložka mzdy platí pre uchádzača bez praxe, resp. s minimálnou praxou v obore. Výška základnej zložky mzdy závisí od dĺžky dosiahnutej odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie chodu zariadení meracej a regulačnej techniky, nastavovanie hodnôt sledovaných veličín a automatizovaných činností v rámci diaľkového riadenia objektov;
  • vykonávanie údržby, opráv, zoraďovanie a skúšanie elektrických častí meracích a regulačných prístrojov a riadiacich systémov.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
  • príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce;
  • príspevok na kultúrne podujatia;
  • príspevok na dochádzku za prácou;
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie;
  • práca v stabilnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Váš štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte na adresu: [email protected], v predmete správy uveďte „Pracovná ponuka – Mechanik MaR“, alebo poštou na adresu:
Bôrická cesta 1960
010 57 Žilina
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov sú k dispozícii na www.sevak.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (so zameraním na meranie a reguláciu)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- odborná spôsobilosť na výkon práce podľa § 22 Vyhlášky
508/2009 Z.z.;
- technické myslenie;
- manuálna zručnosť;
- dôslednosť a precíznosť;
- prehľad a dobrá orientácia v elektrotechnike.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. prevádzkuje vodovody a kanalizácie v okresoch Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Ševčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4831823  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.