Logo SPAREX SLOVAKIA, spol. s r.o.

Pieskovač, Manipulant, vodič vysokozdvižného vozíka

SPAREX SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 260 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej hodinovej mzdy ( t. j. 8,00 € x 157,5 hod = 1260,00 € )+ možné ďalšie prémie a odmeny podľa odpracovaného výkonu zamestnanca + cestovné od 20 km dochádzania ( minimálne 100,00 Eur/ mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vysokozdvižného vozíka,
- pieskovanie konštrukcií,
- manipulačná práca s tovarom/materiálom (nakladanie, prekladanie, vykladanie),
- čistenie, brúsenie, silikonovanie, balenie komponentov,
- pomocné práce na lakovni, príprava komponentov pred lakovaním,
- nakladanie a vykladanie, presúvanie paliet s tovarom

Zamestnanecké výhody, benefity

- stabilná práca v spoločnosti s dlhodobou históriou
- práca v mladom kolektíve
- preplácanie cestovného od 15 km dochádzania ( minimálne 100,00 Eur/mesačne)

Informácie o výberovom konaní

životopisy zasielať na mail [email protected]/ na základe životopisu dohodneme termín osobného pohovoru

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

zodpovednosť, komunikatívnosť
- výhodou vodičský preukaz sk. C ( nie je podmienkou )

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Lakovanie dielov, konštrukcií + pieskovanie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4831306  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac